Skip to content
Ook dit jaar exposeren we weer in DePetrus in het centrum van Vught.
Fotogroep Vught exposeert van donderdag 13 t/m dinsdag 18 maart in DePetrus met fotowerk van een groot aantal leden. Fotogroep Vught heeft een grote diversiteit aan fotografen met zeer uiteenlopende vormen van fotografie in diverse soorten specialismen en verschillende materialen.
De leden laten diverse onderwerpen in hun werk zien waarbij de natuur vaak een hoofdrol speelt. Wil jij ultieme inspiratie opdoen, ga dan naar deze expo! Je kunt dan ook kennismaken met de leden van de Fotogroep.
Eenmaal per maand komen de leden bij elkaar om elkaars werk te bekijken en te bespreken. Enkele malen per jaar gaan de leden op stap naar een stad of de natuur in om samen te fotograferen. Tevens is dit een mooie gelegenheid om DePetrus, een tot ontmoetingscentrum omgebouwde kerk uit 1883, te bewonderen.
Openingstijden: donderdag en vrijdag 10.00-18.00 uur, zaterdag 10.00-17.00 uur, zondag 12.00-17.00 uur, maandag 10.00-18.00 uur, dinsdag 10.00-16.00 uur.